O firmie

O firmie

FA Krosno to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji sprężyn gazowych. Już od połowy lat 70-tych, po uruchomieniu zakładu produkcyjnego w Krośnie, przedsiębiorstwo zaopatrywało swoich pierwszych klientów z branży motoryzacyjnej. Nowoczesne metody produkcji i ciągłe inwestycje w zautomatyzowane linie produkcyjne pozwoliły sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie FA Krosno dostarcza produkty dla wielu wiodących producentów i znanych dystrybutorów. Równolegle do rozwoju sprężyn gazowych dla przemysłu motoryzacyjnego firma opracowuje sprężyny wykorzystywane w branży budowlanej, meblarskiej, rolniczej, szkutniczej czy medycznej.

FA Krosno to firma, w której wyjątkowy zespół ludzi buduje karierę, projektując i tworząc nowe produkty poszukiwane na rynku. Wykwalifikowany zespół ustanawia nowe standardy niezawodności i jakości doceniane w branży motoryzacyjnej i wielu innych.

Wymagania i życzenia klientów są uwzględniane już na etapie projektowania. W ten sposób powstają idealne rozwiązania do zastosowań wykorzystujących sprężyny gazowe FA Krosno. Międzynarodowe biura sprzedaży i wsparcia technicznego w Polsce i Niemczech pozwalają być zawsze blisko klientów. Produkty FA Krosno wyróżniają się jakością i wydajnością. Dzięki dogodnej lokalizacji w Europie Środkowej oraz rozbudowanej sieci logistycznej firma zapewnia szybkie i terminowe dostawy.